Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tanışma
.....Tüm arkadaşlara selamlar arıcılığa yeni başlıyorum bilgi ve birikimlerinizle yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla......
.....KOMŞUNUZA VERECEK BALINIZ, DOSTUNUZA VERECEK ARINIZ BOL OLSUN......
Ara
selamun aleykum canimdan mukaddes yurdumun insanlari anlatin dilinizin donduguncede bu garip acemiye bilgi olsun cok acemi bi ariciyim ayni zamanda cokda ari hayraniyim hepinizi saygiyla selamliyorum

Ek Dosyalar
.jpg   fond-rose-rouge-pdi-16[1].jpg (Dosya Boyutu: 86.3 KB / İndirme Sayısı: 2)
Ara
Selamünalyküm,
Ben Erdal ODABAŞ.Arıcılığa 2000 yılında başladım.O tarihten beri arılarım var.Ciddi anlamda arıcılığı sevme ve öğrenme merakım ise yenidir. Bir kaç yıllık mazisi var.
Aslen öğretmenim. Bu nedenle olsa gerek ki, bilgi paylaşımını çok sevmekteyim. Arıcılıkla öğrendiğim bilgileri mutlaka çeşitli ortamlara paylaşırım. Fecebook'ta "Arıcılık Bilgi Paylaşım Grubu"nu kurdum. Şuan faaal olarak devam etmekte. Ayrıca sık güncelleyemesemde birde blogum var.
Bundan önce bir arıcılık formunda bine yakın soruya cevap vererek arıcı kardeşlerime yardımcı olmaya çalıştım.İnşallah burada da hem öğrenecek hemde öğrendiklerimizi paylaşacağız.
Selam ve dua ile....
Acemilik işte ... Bak nerede tanıtmışım kendimi...

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi