Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ana arı Üretm ve Satışı
Arıcılarımızın her ırktan ana arı ihtiyacına cevap verebiliyoruz.İlk teslimat Nisan 15. 2012
Ön siperiş kayıtlarımız devam etmektedir.İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
beklemedeyim bende
Ara
Mustafa Bey,gecikmiş cevap hiç cevap yazmamaktan iyidir.Kusurumuzu hoş görmeniz temennisiyle...
Türkiye'de piyasaya arz edilen ana arılar benim bildiğim kadarıyla hepsi F1 bizimkilerde F1.Malumu aliniz saf ırklar daha çok damızlık için kullanılıyor. Karniyol ırklarımız Aman- Slovanya hattı.Tohumlama şekli tabii döllenmedir.Gökay AŞ Mustafa Eken adına kayıtlı işletmemizin Tarım bakanlığı web sitesinde kayıtları mevcuttur. Profosyenel işletmelerin fatura kesmeme gibi bir seçeneği yoktur. Gökay AŞ 8 yıldır ana üretimi faaliyetini yürütmektedir.8 yıllık geçmiş en büyük refaranstır.Her gün ortalama 500 ana arı kargoya verilmektedir.Bu da referansın bir başka versiyonudur.Ahmet Abi Erdal ODABAŞ'A kefil olmayacaksa dünyada başka hiç kimseye kefil olmaz. Yanılıyorsam düzeltsin Ahmet Abi.

Sayın çaylı, yukarıdaki cevap sizin içinde geçerli sanırım bütün soru işaretleri cevabını buldu.
s.a meslek taşlarım ilk defa girdim ve üye oldum başardım burada inş. paylaşım güzel olacak Smile
Ara
Bundan emin olabilirsiniz Mesut bey.
inş. erdal hocam
Ara

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi